play.cartonmine.cz

Pravidla

Obecná pravidla pro používání

  1. Veškeré modifikace určený pro hacking např. FlyHack, SpeedHack, KillAura apod. jsou u nás zakázané (Huzuni, Wurst, LB, Rize, Skid atd.) nebo-li modifikace které hráče zvýhodňují proti ostatním. Pozor, ale klienty jako jsou BadLion, LabyMod, LunarClient, PvPLounge apod. jsou u nás povoleny. Nejsou povolena makra na klávesnici nebo myši, které ulehčí nebo vás zvýhodní nad ostatními tzn. AutoClick, Double nebo Tripple Click. Pokud se stane, že dostane ban za hackování, a chcete si zažádat o unban, budete potřebovat program AnyDesk.

Chatování a komunikace

  1. Je povinnost se v chatu vyjadřovat slušně k ostatním. Není povoleno nadávat ani psát hanlivé slova. Je zakázáno se bavit o NSFW (Not safe for work) tématech nebo o sexuálním obsahu či obsahu pro dospělé. Není povoleno do chatu posílat jakékoliv odkazy na webové stránky. Neurážet ostatní členy a hráče na serveru, a nemít žádné poznámky nebo námitky. Nezveřejňovat IP adresy.

Chyby a bugy

  1. Zákaz používání programů na lagování serveru nebo lagovat jiným způsobem server. Pokud najdete chybu okamžitě ji nahlašte Vedení serveru, každý hráč kterou chybu budou využívat bude automaticky potrestán banem.

Pravidla pro používání vašeho účtu na našem serveru

  1. Není povoleno mít v nicku nějaké náznaky urážení, nebo rasismu, fašismu, nacismu nebo obsah, který obsahuje nahotu nebo obsah pro dospělé. Tohle platí i pro skin. Je zakázáno se vydávat za jiného hráče, nebo Youtuber či člena AdminTeamu a nesmí být úmyslně podobný. Není zde možnost hrát s VPN/Proxy, pokud tohle nastane, bude to potrestáno banem. Před zaregistrováním si vyberte dostatečně silné heslo! Pokud se nastane, že heslo zapomenete, nebo si budete myslet že se za účet přihlásil někdo jiný, kontaktuje AdminTeam. Je zakázáno jakkoliv obcházet ban jiným účtem/nickem.

Reklama

  1. Je zakázáno posílat odkazy na webové stránky a posílat IP adresy jiných serverů. Je také zakázáno se jakkoliv snažit udělat reklamu někam jinam. Youtubeři mají právo posílat odkazy na svoje videa nebo Youtube kanál.

Rozesílání osobních informací

  1. Není povoleno rozesílat jakkýmkoliv způsobem osobní informace (Jméno, Příjmení, Věk, místo bydliště). Přísný zákaz zveřejňovat cizí hesla jak od e-mailu nebo jiných účtů. Je zákaz zesměšňovat úmyslně uživatele. Není povoleno někam rozesílat cizí fotografie.

Zabezpečení účtu

  1. K zabezpečení účtu slouží silné heslo a ověření koupeného Minecraft účtu (Premium). Hráč je zodpovědný za bezpečnost svého účtu, při získání účtu jiným uživatelem zodpovídáte za to právě Vy.

  2. Silné heslo by nemělo obsahovat nic co je spojováno s něčím nebo s někým, taky nesmí obsahovat slovo.

Zapomenutí/Změna hesla

  1. Při změně či zapomenutí hesla si musíte vytvořit ticket na našem discordu.

Pravidla jsou platná od 27.12. 2021.
Při jejich porušení budete potrestáni.